Aysu Ev Ürünleri - UNREGISTERED VERSION

Ara
İçeriğe git

Ana Menü

Şirket Profili

1996 yılında İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir’de hizmet vermeye başlamış olan firmamız, zamanla İstanbul ve Bursa’da faaliyete geçirdiği 8 şube ve Hilton, Carrefour, CVK Hotels, ORIENT Hotels, Pedeliza, Pera Palas, The Central Palas ve Haliç Kongre Merkezi gibi önemli firmalarla yaptığı işbirlikleri ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Bu süre zarfında genişleyen ürün yelpazemiz ve artan talepleri karşılamak üzere 2008 yılından itibaren, yine Ataşehir’de 1.000 m2 alan üzerine inşa edilen, toplam 3.500 m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesislerimizde, faaliyetimize devam etmekteyiz.

Börekler, baklavalar ve diğer tatlı çeşitlerinin yansıra kurabiyeler, simit-poğaça vb. adet unlu mamuller ile sütlü tatlılar konusunda yıllardır geliştirmekte olduğumuz ürün kalitesini, hiçbir zaman ödün vermediğimiz hijyenik koşullar ve özen ile birleştirerek sunduğumuz müşterilerimiz ile aramızda yıllardır devam etmekte olan sağlam bağlar oluşturmuştur.

Sürdürmekte olduğumuz ürün kalitemizin temelini, özenle seçilen malzemenin, profesyonel ekiplerimiz tarafından, gıda mühendisi gözetiminde, en doğru yöntemlerle ve hijyenik ortamlarda hazırlanarak, soğuk zincir sistemiyle zamanında yerine ulaştırılması oluşturmaktadır.

Yıllardır müşterilerimize sunmakta olduğumuz ürünlerin malzemesinde ve hazırlanmasında göstermiş olduğumuz özen ile koruduğumuz ürün kalitesi ve lezzetini daha fazla insan ile paylaşarak ailemizi genişletmek üzere, imalat merkezimize ve şubelerimize sizleri de bekliyoruz...

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön